Informacja o stronie internetowej

Witamy na internetowej stronie krótkofalowców z Torunia i okolic. Na stronie tej znajdziesz zebrane informacje dotyczące aktywności krótkofalowców z Torunia i okolic.
Na stronach mogą być umieszczane informacje klubów, organizacji PZK i innych grup krótkofalarskich. Jeśli ktoś ma jakąś ciekawą informacje o swojej wyprawie w teren, ma ciekawy sprzęt krótkofalarski, ktoś zbudował własny TRX, miernik którym warto zainteresować się itp to może udostępnić taka informacje na tej stronie. Dzięki temu mamy nadzieje że uda się nam zgromadzić w jednym miejscu czasami rozproszoną po różnych stronach internetowych informacje krótkofalowców z Torunia i okolic.

Jeśli jakiś klub krótkofalarski w naszej okolicy nie ma swojej strony a chciałby mieć mały stronę z informacją o klubie prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszam do współtworzenia zawartości tej strony , wystarczy wysłać informacje poprzez formularz kontaktowy dostępny w prawym górnym rogu w menu na tej stronie.

Jakość i treść informacji na http://sp2torun.qrz.pl zależy od nas wszystkich, jednej osobie nie uda się dotrzeć do ciekawych informacji. Dlatego prośba nadsyłajcie informacje z waszej aktywności krótkofalarskiej.