Podziel się ciekawą informacją z innymi

Na stronach internetowych http://sp2torun.qrz.pl znajdziesz zebrane informacje dotyczące aktywności krótkofalowców na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Pewnie chciałbyś czytać ciekawe informacje o aktywności krótkofalarskiej w naszym regionie.

Zapraszam więc każdego do współtworzenia treści tego serwisu.

Może chciałbyś podzielić się z innymi o ciekawych łącznościach jakie zrobiłeś , masz ciekawe wg Ciebie karty QSL z potwierdzonych łączności, może zbudowałeś coś ciekawego miernik, TRX, inny układ elektroniczny, antenę.

Może kupiłeś coś ciekawego związanego z naszą działalnością krótkofalarską i warto podzielić się z innymi Twoją oceną. Jak widać jest szereg tematów który każdy z nas w ramach swojej działalności spotyka się i taki serwis internetowy jest właśnie taka platformą do dzielenie się informacją.

Masz pomysł na jakąś aktywność krótkofalarską np spotkanie techniczne, plenerowe, mała wyprawę krótkofalarską, napisz może znajdzie się więcej zainteresowanych tym pomysłem.

Zapraszamy do wysyłania opisów które umieścimy na stronie.

Na stronach mogą być umieszczane informacje klubów, organizacji PZK i innych grup krótkofalarskich.

Zapraszam do współtworzenia zawartości tej strony , wystarczy wysłać informacje poprzez formularz kontaktowy dostępny w prawym górnym rogu w menu na tej stronie.

Jakość i treść informacji na http://sp2torun.qrz.pl zależy od nas wszystkich, jednej osobie nie uda się dotrzeć do ciekawych informacji. Dlatego prośba nadsyłajcie informacje z waszej aktywności krótkofalarskiej.