OT4 – “Prosimy o Wasze sugestie”

“Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!

Nadchodzący świąteczny i najcudowniejszy okres w roku sprzyja refleksjom nad dotychczasową działalnością Zarządu OT04 i jest doskonałą okazją do zainicjowania zmian, które poprowadzą w stronę pozytywnych rozwiązań w funkcjonowaniu OT04.

Dokonaliśmy wewnątrz Zarządu bardzo poważnego „rachunku sumienia”, czego efektem są ostatnie propozycje i aktywności – m. in. doskonalenie komunikacji wewnątrzoddziałowej.

Bardzo serdecznie dziękujemy władzom Klubów i ich Członkom za konstruktywne głosy krytyki pod naszym adresem i propozycje konkretnych rozwiązań funkcjonalnych i organizacyjnych.

Ponieważ głos Krótkofalowców – Aktywistów wzięliśmy już sobie do serca, pragniemy także poznać zdanie, opinie, sugestie i propozycje Wszystkich Krótkofalowców z Naszego Oddziału.

Uprzejmie prosimy Szanowne Koleżanki i Szanownych Kolegów o nadsyłanie swoich uwag, sugestii i propozycji działań na adres e-mailowy: informacje@ot04.pl do dnia 23 grudnia 2017 roku, gdyż na 28 grudnia (czwartek) zwołujemy specjalne zebranie Zarządu OT 04 PZK, które w całości poświęcone będzie udoskonaleniu funkcjonowania Oddziału dla dobra regionalnej społeczności Krótkofalowców.

Przesyłając wiadomość na adres e-mail, prosimy w tytule wpisać “Sugestie i znak”, oraz prosimy podpisać wiadomość znakiem, ponieważ są to informacje zbierane od członków OT04.

Osoby pragnące zabrać głos w dyskusji nad przyszłością Naszego Oddziału bardzo serdecznie zapraszamy nie tylko 28 grudnia, lecz także we wtorki w godz.: 15.30 – 17.30 na ul. Modrzewiową 25.

Licząc na każdy konstruktywny głos, zapraszamy do łączności z członkami Zarządu (uprzejmie prosimy o wywołanie nas po znaku – jeśli akurat nie będziemy na nasłuchu, a pozyskamy informację o potrzebie kontaktu – odpowiemy jak najszybciej) na częstotliwości 145,450 MHz FM.

Prezes Zarządu OT04 PZK Witold SP2JBJ”

Źródło: OT4